A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Бабинської сільської ради Рівненської області

Вітаємо переможців онлайн етноконкурсу колядок, щедрівок, різдвяних піснеспівів “Вифлеємська зірка”.

Дата: 04.02.2022 08:32
Кількість переглядів: 45

 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ УЧНІВ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

НМЦЕВУ ПТНЗ у Рівненській області

вул.Степана Бандери, 39 "а", м.Рівне, 33014; тел./факс (0362) 63-71-32,

E-mail: estet-centr@ukr.net сайт: www.estet-centr.at.ua Код ЄДРПОУ - 02549859

Від 03.02.2022 № 01-15/15/05

Керівникам органів управління освітою територіальних громад, сіл, селищ, міст

 

Директорам закладів професійної

(професійно-технічної) освіти

 

 

Про підсумки обласного етноконкурсу

колядок, щедрівок, різдвяних піснеспівів

«Вифлеємська зірка»

 

 

Відповідно до Плану проведення обласних заходів із дітьми та учнівською молоддю за напрямами позашкільної освіти у 2021 році, затвердженого наказом управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 19 січня 2021 року № 08, з метою залучення учнівської молоді до вивчення та збереження фольклору, як першооснови національної культурної спадщини, виявлення, підтримки кращих художніх колективів та окремих виконавців  з 20 грудня 2021 року по 21 січня 2022 року Навчально-методичним центром естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області був проведений обласний етноконкурс колядок, щедрівок, різдвяних піснеспівів «ВИФЛЕЄМСЬКА ЗІРКА»  серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти .

У Конкурсі взяли участь учнівські колективи та окремі виконавці закладів освіти Рівненщини віком від 6 до 18 років.

Цьогоріч для участі в Конкурсі надійшло 88 електронних заявок від переможців відбіркових етапів, які були проведені органами управління освітою територіальних громад, сіл, селищ, міст. 

На розгляд журі було представлено конкурсні твори у таких номінаціях:

«Солісти» та «Ансамблі, гурти, хорові та фольклорні колективи».

Відповідно до рішення журі переможцями обласного етноконкурсу

колядок, щедрівок, різдвяних піснеспівів «Вифлеємська зірка» визнано: 

у молодшій віковій категорії - від 6 до 10 років

 

Номінація «Солісти» :

 

І місце – ШЕВЧУК ОЛЕСЬ, учень Дубенського ліцею №3 Дубенської міської ради Дубенського району (керівник –Ігор ЄФІМЧУК);

ІІ місце – ЄГОРОВА АНГЕЛІНА, учениця Сарненського ліцею № 4 Сарненської міської ради Сарненського району (керівник – Олена КИРИЧЕНКО);

ІІІ місце – ГУЗЕЙ МИРОСЛАВА, учениця Володимирецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Володимирецької селищної ради Вараського району (керівник – Сніжана ГОШТА);

 

Номінація «Ансамблі, гурти, хорові та фольклорні колективи»:

 

І місце – АНСАМБЛЬ «ЗОЛОТІ ПЕРЛИНКИ», учні Гощанського академічного ліцею Гощанської селищної ради Рівненського району (керівник – Марія МИРОНЧУК);

І місце – Зразковий хор дитячої пісні «ЗЕРНЯТКА», учні Рівненської гімназії «Гармонія» Рівненської міської ради (керівник –Інна ОПАНАСЕЦЬ);

ІІ місце – Дитячий фольклорний колектив «ДЖЕРЕЛЬЦЕ», вихованці Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Клеванської селищної ради Рівненського району (керівник – Лілія ШАХМАНЦІР);

ІІІ місце –  учні Здолбунівської початкової школи №7 Здолбунівської міської ради Рівненського району (керівник – Ніна ЛУКАШУК);

 

у середній віковій категорії  - від 11 до 14 років

 

Номінація «Солісти» :

 

І місце – ГУЧ ЛІЛІЯ, учениця Староносовицької гімназії Тараканівської сільської ради Дубенського району (керівник –Тетяна ЛАГЕТКО);

ІІ місце – МАМЕДОВ АЙДИН, учень Білокриницького ліцею Білокриницької сільської ради Рівненського району (керівник – Олександр ДУБИК);

ІІ місце – СВЕРЕДЮК АЛІНА, учениця Комунального закладу «Шепетинська гімназія» Смизької селищної ради Дубенського району (керівник – Ірина НОМЕРОВСЬКА);

ІІІ місце – НОВІЦЬКА ДАРИНА, вихованка КЗ «Демидівський Будинок творчості школярів» Демидівської селищної ради Дубенського району (керівник – Тетяна ПОГРАНИЧНА);

 

Номінація «Ансамблі, гурти, хорові та фольклорні колективи»:

 

І місце – Зразковий ансамбль пісні «ВОЛИНЯНОЧКА», вихованки Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради Дубенського району (керівник – Ольга КИРИЧЕНКО);

І місце – Вокально-естрадний ансамбль «SCHOOL STARS», учні Квасилівського НВК «школа-ліцей» Рівненської міської ради (керівник –  Наталія САВАРИНСЬКА);

І місце – Фольклорний колектив «ВЕРЕТЕНЦЕ», вихованки КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Сарненської міської ради Сарненського району

(керівник –  Галина КОВТУН (КУРИШКО));

І місце –  АНСАМБЛЬ «ГАРМОНІЯ», учениці Закладу загальної середньої освіти «Корецька гімназія» Корецької міської ради Рівненського району (керівник –  Світлана СІРИК);

ІІ місце – ВІА «КОЛЯДА», учні Опорного закладу «Рокитнівський ліцей №3» Рокитнівської селищної ради Сарненського району (керівник –  Володимир КРАВЧУК);

ІІ місце – Вокальний ансамбль «КАЛИНОВИЙ ЦВІТ», учениці Опорного закладу Демидівський ліцей Демидівської селищної ради Дубенського району (керівник – Олена КАРПЮК);

ІІІ місце – ДИТЯЧИЙ ХОР, учні Бабинського ліцею Бабинської сільської ради Рівненської району (керівник – Катерина РИБАК);

ІІІ місце – ОЛЕКСАНДР ТА ДЕНИС ГОМОНЕЦЬ, вихованці КЗ «Степанський Будинок дітей та молоді» Степанської селищної ради Сарненського району (керівник – Сергій ГАВРИЛЮК);

 

у старшій віковій категорії – від 15 до 18 років

 

Номінація «Солісти» :

 

І місце – БУЛКА НАДІЯ, учениця Березнівського економіко-гуманітарного ліцею Березнівської міської ради Рівненського району (керівник – Іванна ЦИПАН);

ІІІ місце - РАДЧУК КАТЕРИНА, учениця Семидубського ліцею Семидубської сільської ради Дубенського району (керівник – Нійоля БЕРЕЗЮК);

 

Номінація «Ансамблі, гурти, хорові та фольклорні колективи»:

 

І місце –  АНСАМБЛЬ «КАЛИНОВІ ГРОНА», вихованки Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської селищної ради Сарненського району (керівник – Ірина КУШНІР);

ІІ місце – Зразковий ансамбль української пісні «ПРОЛІСОК», вихованки Здолбунівського центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської міської ради Рівненського району (керівник – Юлія ГУК);

ІІІ місце – ЗЛАМАН ВАЛЕРІЯ, ОНІЩУК ДІАНА, КРИМІНСЬКА АННА, учениці Острозького навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів» - гімназія Острозької міської ради Рівненського району (керівник – Наталія ЯРМОЛОВИЧ);

 

серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти

 

Номінація «Солісти» :

 

І місце – ДЕМЧУК ЛЮБОВ, учениця Вищого професійного училища №1 

м. Рівне (керівник – Іван БОНДАРЧУК);

І місце – МОРШУК ІВАННА, учениця Державного професійно-технічного навчального закладу «Острозьке вище професійне училище» (керівник – Вадим СВІДЕРСЬКИЙ);

ІІ місце – БУТКЕВИЧ МАРІЯ, учениця Державного навчального закладу «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» (керівник – Василь КОЛОМИС);

ІІІ місце – ОСТАПЧУК ОЛЬГА, учениця Державного професійно-технічного навчального закладу «Соснівський професійний ліцей» (керівник – Маргарита УДОДІК);

 

Номінація «Ансамблі, гурти» :

 

І місце – ГУРТ «ОРФЕЙ», учні Державного професійно-технічного навчального закладу «Березнівське вище професійне училище» (керівник – Іван ЯРЕМКЕВИЧ);

І місце – ГУРТ «РІЗДВЯНІ ПЕРЕДЗВОНИ», учні Державного навчального закладу «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» (керівник – Василь КОЛОМИС);

ІІ місце – ВИНЯРЧУК ЯНА, БЛИЩИК ЛЕСЯ, учениці Рівненського професійного ліцею (керівник –  Олександр ШУМЕЛЬЧУК);

ІІІ місце – Гурт Квасилівського професійного ліцею (керівник – Ігор ОКСЕНЮК);

ІІІ місце – АНСАМБЛЬ ХОРУ «DAІSY», учениці Державного професійно-технічного навчального закладу «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну» (керівник – Аліна КЛИМЮК);

 

Номінація «Хорові та фольклорні колективи» :

 

І місце – ГУРТ «НЕЗЛАМНІ», учні Державного навчального закладу «Дубенське вище художнє професійно-технічне училище» (керівник – В’ячеслав ОСИПЧУК);

ІІ місце – Зразковий ансамбль естрадної пісні «ПЕРЕДЗВІН», учні Клеванського професійного ліцею (керівник – Ірина КУРИЛЬЧУК);

ІІ місце –  ГУРТ «ПОЛІСЬКА КОЛЯДА», учениці Вищого професійного училища № 22  м. Сарни (керівник – Олена ПАНАСЮК);

ІІ місце – ФОЛЬКЛОРНИЙ КОЛЕКТИВ ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» (керівник – Ольга ВЕЛИЧКО);

ІІІ місце – ФОЛЬКЛОРНИЙ КОЛЕКТИВ Рокитнівського професійного ліцею (керівник – Леся ДИЧОК);

ІІІ місце – ХОРОВИЙ КОЛЕКТИВ Вищого професійного училища №24

м. Корець (керівники – Валерій ВАСИЛЬЧУК, Олена КОРОБКА);

ІІІ місце – Ансамбль української народної пісні «КАЛИНОНЬКА», учні Державного навчального закладу «Рівненське вище професійне училище

ресторанного сервісу та торгівлі» (керівник – Віталій ЛАМПЕКА).

Переможці будуть нагороджені дипломами Навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області. Електронний варіант Диплома буде надіслано на E-mail закладів освіти Рівненщини, які були вказані в заявках.

 

 

Директор Володимир КЛИМЮК

 

 

 

 

 

 

 

Оксана Кондратюк

(067) 395 25 91

 


« повернутися

Вхід для адміністратора